В Акрешорській гімназії Яблунівської ОТГ Івано-Франківської області створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами, забезпечено їх безперешкодним доступом до всіх приміщень гімназії.

З 1 вересня 2020 року у закладі відкрито 2 класи з інклюзивною формою навчання (4 клас – 1 здобувач, 9 клас – 1 здобувач).

Працюють 3 асистенти учителя.

Індивідуальні корекційно-розвиткові заняття проводять фахівці гімназії: практичний психолог, учитель фізкультури, учитель музичного мистецтва.

Заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром Яблунівської ОТГ Івано-Франківської області. Педагогічні працівники та батьки можуть отримати консультації з питань роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Для дітей з особливими освітніми потребами адаптовано навчальні програми та плани, створено позитивний клімат гімназійного середовища.

Створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами:

- необхідні місця руху обладнані поручнями;

- організовано чергування по гімназії;

- виконано поточний ремонт класних кімнат.

Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У закладі дотримується тепловий режим. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.

Територія освітнього закладу підтримуються в належному стані.

Коментарi